Detoxikace organismu
v Brně

O DETOXIKACI

Sezónní onemocnění

                                                                                                                             Nachlazení v zimních měsících

                                                                                                                                       rozhodně nepodceňujte !

Se zimním obdobím se nevyhnutelně pojí chřipka a respirační onemocnění, které dovedou výrazně znepříjemnit život a hlavně omezit v aktivitách běžného dne. Virová infekční onemocnění a bakterie, hovorově známá jako nachlazení, není radno podceňovat a hlavně přecházet. Příčinou těchto onemocnění bývá oslabený imunitní systém, který tak není schopen těmto mikroorganismům čelit.

V případě, že se již s infekcí potýkáte a přirozeně se snažíte pouze zmírňovat její příznaky, abyste se cítili alespoň na chvíli lépe, respektive onemocnění přecházíte, byť se Vám zdá na první pohled banální, tak se vystavujete vysokému zdravotnímu riziku do budoucna. Infekcí oslabený organismus nezvládne další zdravotní komplikace.

Přípravky Joalis nejsou určeny pouze pro dlouhodobější detoxikaci organismu, ale řada z nich je cíleně navržena tak, aby po jejich aplikaci v raném i pokročilejším stádiu onemocnění byly schopny výrazně pomoci při akutních obtížích. Přípravky umožňují eliminovat nežádoucí projevy s virózou spojené, ale hlavně navádět organismus k odstranění infektu z Vašeho těla. Bez této formy léčby by v organismu i po odeznění palčivých příznaků nemoci infekt přetrval v latentní formě, tudíž byste vystavovali své tělo zdravotním rizikům do budoucna.  

Nejtypičtějšími příčinami nákaz tohoto období jsou chřipkové viry, respirační viry, chlamydie a různé formy bakterií. Inkubační doba u těchto forem onemocnění bývá zpravidla 3 až 5 dní, kdy se začínají projevovat prvotní příznaky. Mírná bolest hlavy, únava, nepříjemné projevy na nosohltanu, pobolívání v krku, zvýšená teplota, hlenění aj.

V případě, že pociťujete prvotní symptomy, je nejvhodnější doba pro vyšetření a nasazení přípravků Joalis a MycoMedica & YaoMedica!

 

 Klíčové přípravky pro zimní období